صفحه نخست
مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای منا و دفاع مقدس 1397/07/02 9:13 AM
آیین غبار روبی و عطر افشانی مزارشهدای منا و شهدای دفاع مقدس به مناسبت دوم مهرماه سالروز فاجعه منا و  گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز در محل قطعه شهدای بهشت رضا(ع) مشهد برگزار گردید.

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای عزیز دفاع مقدس با حضور مدیریت و کارکنان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری صبح امروز دوشنبه دوم مهرماه برگزار گردید.
 
جواد شاد مدیر حج وزیارت خراسان رضوی که بمناسبت هفته دفاع مقدس و دوم مهرماه سالروز شهادت شهدای منا در سرزمین منا بر مزار این عزیزان حاضر گردیده بود عنوان داشت : تجلیل از مقام شهدا ، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با جانفشانی مانع از تصرف خاک کشور عزیزمان به دست بیگانگان شدند از کوچکترین وظایف ماست و انتخاب دوم مهرماه برای حضور اینجانب و همکارانم در این قطعه نیز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز منا نیز بود که با هفته دفاع مقدس همزمان گردیده است.
 
مدیریت و کارکنان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری ضمن  قرائت فاتحه و غبار روبی مزار شهدا با آرمانهای امام خمینی (ره) و  شهیدان عزیز تجدید میثاق نمودند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
یاد و خاطره همه شهدای منا بویژه همکار شهیدمان حاج محمد حکیمی راد گرامی باد. 
 
 

 


كليه حقوق اين جايگاه متعلق به مديريت حج و زيارت خراسان رضوى مي‌باشد و استفاده از مطالب آن با ذكر منبع مجاز مي‌باشد